Kurumsal

Kurumsal

Ankara kurumsal taşımacılık firmaları arasında Atakan evden eve taşımacılık kurumsal alt yapısı ile evden eve taşımacılık, büro taşımacılık, ofis taşımacılık, asansörlü taşımacılık, eşya depolama hizmeti ve parça eşya taşımacılık hizmetlerinde sağlam kurumsal altyapısıyla müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Atakan evden eve taşımacılık kurumsal altyapıya sahip olan Ankara evden eve taşımacılık şirketimiz ile güvenli, hızlı, kusursuz, titiz olarak en iyi evden eve taşımacılık Ankara hizmetlerini en uygun Ankara evden eve taşımacılık fiyatları ile siz değerli müşterilerine sunmak için vardır.

Kurumsal Nakliyat Ankara 

Atakan Ankara nakliyat kurumsal temeli sağlam resmi bir Ankara evden eve nakliyat şirketidir. Ankara’da 1990 yılından beri tüm Türkiye geneline evden eve nakliyat faaliyetlerine en kaliteli hizmeti ile en uygun Ankara nakliyat fiyatları tarifesi ile sizlerin çözüm ortağı olan Atakan Nakliyat şirketimiz ile artık eşyalarınız güvenilir ellerde. 

Sunduğumuz evden eve nakliyat Ankara hizmetlerinin en başında bireysel yani kişisel evden eve nakliye ihtiyaçları için bireysel evden eve nakliye Ankara ihtiyaçlarınızı en iyi çözümler sunarak kendimizi geliştirdik.

Bunun yanı sıra kamu kurumu ve özel kurumlar gibi firma ve şirketlerin en iyi şekilde kusursuz taşınması içinde kendimizi geliştirerek ön sıralarda yer almayı başardık. Sizler de sunduğumuz Ankara profesyonel nakliyat çalışmalarından ihtiyaçlarınız doğrultusunda talepte bulunun. Ankara ilimiz başta olmak üzere tüm Türkiye geneline bireysel evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizi 7/24 iletişim menüsünden arayabilirsiniz.

Hakkımızda 

1990 dan bu yana Ankara ilinin Çankaya ilçesinde Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Nakliyat, Şehir İçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat, Kurumsal Taşımacılık alanında faaliyetlerine aralıksız devam eden Ankara Atakan Nakliyat firmamız 1990 yılında Atakan ve ailesi tarafından kurulmuş bir aile şirketidir.

Ankara başta olmak kaydı ile Çankaya nakliyat ihtiyaçlarınızı da Çankaya ilçesine bağlı tüm semtleri ve mahalleleri olmak üzere en kaliteli işçilik hizmetleri vererek en uygun nakliyat fiyatları Ankara tarifesi uygulayarak sizlere kusursuz güvenli ve hızlı olarak hizmet sağlamaktayız.

Atakan Evden Eve Nakliyat, Profesyonel uzman ekip kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile Ankara nakliyat firmaları arasında hizmet veren meslektaşlarımıza kaliteli, kusursuz ve hızlı evden eve nakliyat Ankara hizmetleri sunarak fark yaratmaktadır.

Sürekli, güçlü altyapısıyla kurumsal taşımacılık, evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerinin tümünde müşterilerine üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile yıllardır en iyi Ankara nakliyat hizmetini en uygun Ankara nakliyat fiyatları tarifesi ile vermekte olan Ankara evden eve nakliyat firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi evden eve nakliyat koşulları ile sunabilmek için bütçenizi sarsmayacak en uygun Ankara evden eve nakliyat fiyatları ile çalışmalarına yönelik ekonomik çözümler üretmektedir.

Kalite Politikamız 

Müşteri beklentilerini tespit ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı, Çalışanların huzurlu ve güvenli bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı, Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi, Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri memnuniyeti şartlarını yerine getirmeyi, Kalite politikası olarak benimsemiştir.

Misyonumuz 

1: Dinamik genç ve daimi ekibimizle hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak
2: Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak
3: Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak
4: Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak
5: Yalnızca bulunduğu bölgede değil Türkiye genelinde bir marka olmak.

Vizyonumuz

1: Müşterilerimiz ve hizmet veren  ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
2: Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.
3: Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.
4: Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.

Atakan Nakliyat evden eve nakliye ve Taşımacılık sektöründe uzun yılların verdiği deneyim ve sorunsuz çalışma prensiplerine sahiptir. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için 7/24 Türkiye geneline çalışıyoruz.

Müşterilerimize nasıl daha iyi evden eve nakliye hizmeti verilebilir anlayışımız birinci temel önceliğimiz arasında yer almaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde en iyi nakliyat koşulları uygulayarak taşıyoruz.

Ankara evden eve nakliyat firması olarak tüm Ankara ilinin bölgelerine en ucuz evden eve nakliyat fiyatları tarifesi uygulayarak yeni yuvanıza ev eşyanızı kurulu şekilde teslim ediyoruz.  Her zaman işimizi kaliteli ve güvenli şekilde yerine getirmek için her yaptığımız evden eve taşımacılık hizmetini özenle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Eşyalarını taşıdığımız müşterilerimizin referansları ve tavsiyelerini önemsediğimiz ve değer verdiğimiz için en iyi koşullarda en üst düzeyde evden eve taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmetlerini sözleşmeli ve sigortalı olarak tecrübeli ekip kadrolarımız eşliğinde tüm Türkiye geneline profesyonel taşımacılık ve nakliyat hizmetleri vererek sunmaktayız.

Çıkmış olduğumuz bu evden eve nakliyat ve evden eve taşımacılık sektörü olan serüvende birçok kamu kurumlarının ve özel şirketlerin ilk tercihleri arasında olan Atakan Nakliyat , Ankara Kurumsal Taşımacılık Firmaları arasında ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır.

İşini yapmış olduğumuz kişiler, taşımış olduğumuz binlerce kurum, şirketin göndereceği yeni müşteriler ile çalışma potansiyelimizi her zaman koruyarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir Ankara evden eve nakliyat şirketiyiz.

Evden eve nakliyat Ankara sektöründe her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde yerini ilk sıralarda sabit tutarak müşteri memnuniyetine ne kadar değer ve önem verdiğimizi özenli çalışmalarımız sayesinde kişiler ve kurumlar tarafından tercih ve tavsiye edilmeyi de başarmış olduk.

Bir müşteri memnuniyetinin bin müşteri memnuniyetine tekaful edeceğini düşünerek siz değerli müşterilerimize verdiğimiz en iyi evden eve nakliyat hizmetleri, en iyi evden eve taşımacılık hizmetlerini, en uygun Ankara evden eve nakliyat fiyatları tarifesi uygulayarak çalışmamız sayesinde bizi tercih eden kişiler hem en iyi koşullarda eşyalarını taşıttılar, hem de ekonomik açıdan karlı çıkmış oldular.

Çeşitli ve farklı ölçekli ticari işletmelerin eşyalarını sayısını hatırlayamadığımız kadar çok taşıdık. Ankara’da oturan tüm evden eve nakliyat Ankara firmamız ile eşyalarını taşıma yaptığımız müşterilerimiz bizim kalıcı referansımızdır.

Güvenli, kusursuz, tecrübeli, ambalajlı, paketli, sigortalı, eleman kadrolu olarak hem asansörlü nakliyat hizmetleri, hem şehir içi nakliyat hizmetleri, hem şehirler arası nakliyat hizmetleri, hem sigortalı nakliyat hizmetleri, hem de parça eşya taşıma nakliyat hizmetlerini en uygun Ankara evden eve nakliyat fiyatları tarifesi uygulayarak ekonomik çözümler üretmekteyiz.

En iyi ve en kaliteli evden eve nakliyat Ankara hizmetlerini en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile alabileceğinizi siz değerli müşterilerimize bildirmek isteriz.

Evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden avantajlı ve ekonomik olarak nakliyat fiyatları tarifesinden faydalanmak için bizi seçin karlı çıkın bizi seçin mutlu huzurlu olarak eşyalarınızı taşıtın.