Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında 1990 yılından beri Çankaya’da evden eve nakliyat işlerinde 30 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan evden eve nakliyat firmamız taşınacak olan eşyalarınız için ücretsiz olarak hizmet veren Atakan Nakliyat uzman keşif elemanımız tarafından taşınacak olan evdeki tüm eşyaların tespitini evden eve nakliyat öncesinde ücretsiz olarak tarafımızdan incelenmesini yapmaktayız.

Çankaya nakliyat yapılmadan evvel bu tespitteki asıl amaç ve gaye eşyanızın yoğunluğuna göre tek bir seferde taşınacak tüm eşyaları taşıyabilmek için taşınacak eşyalara göre hedeflenen Çankaya nakliyat aracımız, Eşyalarınızın yoğunluğuna göre eşyalarınızın taşınmasında çalışmak için hedeflenen tecrübeli personel kadroları sayısının belirlenmesi, Eşya ambalajlama ve paketleme hizmeti için hedeflenen ambalaj ve paket yapma malzemelerinin belirlenmesi, Eşyaların ambalaj ve paket yapılmasında kullandığımız son teknolojik donanımlara sahip yeni nesil alet edevatlar tespiti Çankaya evden eve nakliyat öncesinde incelenmesini evden eve nakliyat öncesinde yaparak kusursuz ve güvenli Çankaya nakliyat hizmetini önceden sağlamış oluyoruz.

Firmamızdan Çankaya nakliyat hizmeti alacak olan müşterimiz ve Çankaya nakliyat firması arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olabilmesi için taşıma günü Atakan Nakliyat firmasının bir yetki sahibi formeni bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını Çankaya evden eve nakliyat firması olarak sizlere belirtmek isteriz.

Çankaya evden eve nakliyat eşya taşıma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyaların tamamı Çankaya evden eve nakliyat Ankara firmamız tarafından sigortalı nakliyat yaparak güvence altına almış oluyoruz. Sigorta poliçesi Ankara Çankaya nakliyat hizmeti başlatıldığında evden eve nakliyat Çankaya formenimiz tarafından müşteriye teslim edilir.

Çankaya ev taşıma hizmetimiz tecrübeli personel kadroları eşliğinde eşyaların ambalajlanması paket yapılarak taşınması sigortalı ev taşıma hizmeti ile verilmektedir.

Çankaya ev taşıma hizmetimiz hem şehir içi ev taşıma hizmeti olarak verilmektedir, hem şehirler arası ev taşıma hizmeti olarak verilmektedir, hem parça ev eşyası taşıma hizmeti olarak verilmektedir, hem de asansörlü ev taşıma hizmeti olarak tüm Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerine bağlı olarak kusursuz ve güvenli Çankaya nakliyat hizmetleri ile verilmektedir. 

Dünya standartlarında uygulanan evden eve nakliyat hizmetimizi başkent Ankara’nın Çankaya ilçesinde en dinamik ve en ekonomik şekilde değerlendirme yapabilmeniz için siz değerli müşterilerimize en uygun ev taşıma fiyatları, en kaliteli ev taşıma hizmetleri, en tecrübeli ev taşıma eleman kadroları, yeni model lüks olarak özel ev taşıma hizmeti için tasarlanmış kapalı kasa Çankaya evden eve nakliyat araç filosu, hijyenik temizlikte ev taşıma işleri için kullandığımız ambalaj ve paket yapma malzemeleri, ahşap sökülecek ve yeni evinizde tekrar kurulacak mobilyalarınız için marangoz ustası, yüksek katlı binalarda ev taşıma hizmeti daha sağlıklı, daha güvenli, daha hızlı ve daha elverişli hizmet alabilmeniz için Çankaya asansörlü ev taşıma hizmetlerimiz den faydalanmanız için siz değerli müşterilerimize sorunsuz güvenli kusursuz olarak 0 hata payı ile Çankaya ev taşıma hizmetleri sunabilmek için Çankaya’da ev taşıma hizmeti verebilmek için kurulmuş Çankaya evden eve nakliyat firmasıyız.

Ankara Çankaya ev taşıma firması olarak hizmete başladığımız günden bu güne kadar Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ev taşıma alanında uzman personel kadroları ile sigortalı olarak en uygun ev taşıma fiyatları tarifesi ile 7/24 hizmet sunmaktayız. 

Atakan ev taşıma firması olarak her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyetine önem veren bir mutlu edeceğimiz müşterinin sayısı artarak bin mutlu müşteri olacağı düşüncesi ile temiz çalışan ve mutlu müşteri memnuniyetini çoğaltmak için Ankara’da en iyi ev taşıma hizmeti sunan, Ankara ev taşıma firmaları arasında en uygun ekonomik Ankara ev taşıma fiyatları ile en temiz ve kusursuz olarak Türkiye geneline sigortalı ev taşıma hizmeti veren, yüksek katlı binalardan ev taşıma yapılırken asansörlü ev taşıma makinesini devreye sokarak çalışan Ankara Çankaya ev taşıma şirketiyiz. 

Ankara Çankaya evden eve nakliyat hizmeti başlatıldığında küçük olan mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenmesi tecrübeli personellerimiz tarafından yapılarak taşınması sağlanmaktadır. Bardak tabak ve benzeri küçük kırılacak narin eşyaların paketlenmesi gözetimli ve denetimli olarak yapılır. Kaba ve büyük aynı zamanda ağır olan eşyalar özel eğitimli işinde uzman olan güçlü personellerimiz ile taşınır.  

asansörlü nakliyat çankaya ankara

Çankaya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ahşap Mobilyaların Taşınması:

Özel tecrübeli personel ekiplerimiz tarafından de montesi yapılan mobilyaların tamamı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla kenarları muhafaza edilerek taşınması yapılmaktadır.

Yatak, Koltuk, Sandalye Sehpaların Taşınması:

Bu tip eşyalar öncelikli olarak streç rulo naylon ile kaplanır, daha sonra üzerine bir kat daha havalı pat naylon ve plaka kartonlar ile köşeleri korunaklı vaziyete getirerek paketlenmesi yapılır.

Beyaz Eşyaların Taşınması:

Çamaşır makinesi su tesisat borusundan sökülmesi yapılarak kazanı sabitleyen emniyet vidaları takıldıktan sonra havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilerek taşınması yapılır. Bulaşık makinesi su tesisatlarından sökülmesi yapılarak havalı balonlu olan naylonlara sarılarak taşınır. Buzdolabı ve derin dondurucu beyaz eşyalarınız prizden fişleri çıkarılarak pıt pıt ambalaj naylonlarına sarılarak taşınması yapılır. Fırın, mikro dalga, set üstü ocak ve buna benzer tüm eşyalar havalı kalın ambalaj naylonları ile muhafaza edilerek taşınması yapılmaktadır.

Dijital Elektronik Eşyaların Taşınması:

Televizyon, teyp, müzik seti, elektronik piyano ve benzeri elektronik eşyalar ilk olarak prizden fişi çıkarılarak eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından havalı naylon, köpük ve pamuklu yumuşak battaniye ile sarılarak kılcal olabilecek çizikleri önlemiş olmaktayız.

Cam, Ayna, Avize ve Narin Eşyaların Taşınması:

Özel olarak cam eşyaların taşınmasında kullanılmak için üretilmiş yumuşak örtüler ile sarılarak araç içinde özel yapılmış oluklu kanallara bağlanır. Avize ve diğer narin ve hassas eşyalar yumuşak havalı naylonlar ile sarılarak yüksek ağırlığa dayanabilen kolilere paketlenmesi yapılır.

Kıyafetler ve Takım Elbiselerin Taşınması:

Yatak odası veya genç odasındaki dolapların içindeki askılı elbiseler araç içinde muhafaza ettiğimiz portatif dolaplarda ütüsü bozulmadan askılı şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Diğer kıyafetleriniz için hijyenik temizlikte olan elbise kolilerinde muhafaza edilerek taşınması yapılmaktadır. Çekmecelerin içinde bulunan kıyafetleriniz çekmece içinde kalarak çekmeceli dolabın kıyafetlerle birlikte ambalaj edilmesi yapılarak taşınmaktadır.

Ankara Çankaya evden eve nakliyat hizmetlerimizden hem şehir içi nakliyat olarak, hem şehir dışı nakliyat olarak, hem de asansörlü nakliyat olarak güvenli kusursuz ve sigortalı taşımacılık hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız eğer bir telefon kadar sizlere yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Çankaya evden eve nakliyat şirketleri arasında bizi tercih eden kişiler hem eşyalarını en güvenli olarak taşıtma şansına eriştiler, hem kaliteli ve güvenli Çankaya nakliyat hizmeti aldılar, hem en uygun evden eve nakliyat fiyatları uyguladığımız ucuz fiyat tarifesinden faydalanarak bütçelerinden de karlı çıkmış oldular, hem de huzurlu ve mutlu olarak eşyalarını güven içinde taşıttılar. Sizlerde mutlu, huzurlu, güvenli, kusursuz, ve uygun nakliyat fiyatları ile eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız eğer bizi seçin mutlu kalın bizi seçin karlı olarak eşyalarınızı taşıtın.